Przeszywana Kanapa Aldo 3 Osobowa

Aldo_3

Klasyczna kanapa Aldo stworzona dla zapewnienia ci najwyższego komfortu. Wykonana ręcznie ze skrupulatną dokładnością przez pracowników naszej firmy. Zadowolenie z mebla jest u nas gwarantowana.

Grupa cenowa tkaniny
  • 1 grupa
  • 2 grupa
zł921.00

 

Polityka bezpieczeństwa i regulamin

 

Zasady dostawy i płatności

 

Zasady zwrotu i reklamacji

Kanapa 3 osobowa Aldo

Klasyczna kanapa Aldo stworzona dla zapewnienia ci najwyższego komfortu. Wykonana ręcznie ze skrupulatną dokładnością przez pracowników naszej firmy. Zadowolenie z mebla jest u nas gwarantowana.

Najważniejsze cechy kanapy:

Wygodniejsze Oparcie

Twoje plecy na to zasługują. Bardzo dobrze wyprofilowana poduszka wypełniona wypełnieniem najwyższej jakości. Konstrukcja oparcia wyposażona w specjalnie dobrane wysokoelastyczne pasy, lekko pochylone. Wszystko po to aby zapewnić twoim plecom najwyższy komfort.

Oddzielne Poduszki na Siedzisko

Oddzielne poduszki na siedzisko wykonane z najwyższej jakości wypełnienia. Optymalnie dostosowana grubość zapewnia lepszy komfort i trwałość niż w zwykłych kanapach. Zdejmowana poszewka z poduszek siedziskowych pozwala w bardzo łatwy sposób usunąć plamy z materiału.

Lepszy Stelaż

Dzięki zastosowaniu bardzo wytrzymałych sprężyn falistych możesz cieszyć się jeszcze lepszą amortyzacją zwiększającą przyjemność z użytkowania oraz wydłużoną żywotnością mebla na długie lata.

Dwie stylowe poduszki

Dwie gratisowe poduszki o unikalnym kształcie, dzięki którym meble są nie tylko bardziej funkcjonalne. Podkreślają również dobry styl i gust właściciela

Skośne drewniane nóżki

Nóżki wykonane z prawdziwego drewna. Polakierowane lakierem bezbarwnym. Lekkie pochylenie na zewnątrz to kolejna oznaka dobrego stylu.

Dopasuj kolor mebla do swoich potrzeb

UWAGA! - Pamiętaj aby podczas wyboru formy dostawy w wiadomości podać wybrany kolor tkaniny.

Więcej materiałów znajdziesz w zakładce Tkaniny.

  • Tkanina Portland

Portland_wzornikv2_lite.jpg

  • Tkanina Sawana

Sawana_wzornik_lite.jpg

  • Tkanina Soro

soro_wzornik v2_lite.jpg

  • Tkanina Fresh (plusz)

fresh_wzornik_lite.jpg
Aldo_3

Data sheet

Szerokość mebla
190
Głebokość mebla
95
Wysokość mebla
90
Materiał
Tkanina

Specific References