Nowe meble

Nowe meble

Wygodne fotele obrotowe do salonu i sypialni

Istnieją meble, które bezsprzecznie powinny znaleźć się w dosłownie każdym domu. W przypadku kuchni takim sprzętem jest blat umożliwiający przygotowanie potraw, w sypialni nie może zabraknąć łóżka, które zagwarantuje wysoką jakość snu, natomiast w pokoju dziennym powinien znajdować się przynajmniej jeden, wygodny fotel obrotowy. Dlaczego to takie ważne?

Komfortowe fotele obrotowe do salonu stanowią rozwiązanie, które doceni… dosłownie każdy. Gdy wpadają do nas znajomi lub też rodzina, z reguły zajmują miejsce na kanapie. W związku z powyższym – aby móc patrzeć w twarz rozmówcy – wybieramy miejsce naprzeciw niego. W praktyce wspomniany wybór pada z reguły na opisywany rodzaj siedziska. Naturalnie zdecydowaną większość mebli tego typu możemy przestawiać wyłącznie siłą własnych rąk. Brak jakichkolwiek kółek uniemożliwia zatem swobodną rozmowę. Jeśli jednak – na potrzeby naszych gości – podniesiemy mebel i ustawimy w wybranym kierunku, to po ich wyjściu czeka nas… powtórne podnoszenie ciężkiego sprzętu i ustawianie w pierwotnej pozycji. Męczące, prawda?

Co więcej, zdecydowana większość opisywanego rodzaju mebli waży około 30 kg. Podniesienie takiego ciężaru – w przypadku osoby zmagającej się z dolegliwościami ze strony kręgosłupa – może negatywnie wpłynąć na stan zdrowia. Rozwiązanie wszystkich, powyżej opisanych problemów stanowią nowoczesne fotele obrotowe. Na stronach naszego sklepu internetowego znajdziesz wyjątkowe, niezwykle stylowe fotele obrotowe do salonu. Jakie konkretnie? W swojej ofercie posiadamy na przykład model Swivel sprzedawany w komplecie z użytecznym podnóżkiem.

Wygodne fotele obrotowe do salonu

Dzięki wykorzystaniu niezwykle wytrzymałych sprężyn falistych, mebel zapewnia świetną amortyzację zwiększającą przyjemność użytkowania, która idzie w parze z wydłużoną żywotnością mebla. Innym, równie godnym polecenia modelem jest Rodo, który - dzięki swoim kompaktowym kształtom – idealnie wkomponuje się w przestrzeń zarówno pokoju dziennego, jak i sypialni. Rodo – podobnie jak nadmieniony powyżej model Swivel – również został wyposażony w wytrzymałe sprężyny faliste zapewniające wysoki komfort użytkowania oraz wydłużoną żywotność sprzętu.

Aktywne filtry