Nowe meble

Nowe meble

Materace piankowe, lateksowe, termoelastyczne do spania

Każdy człowiek śpi średnio przez 1/3 swojego życia. To bardzo dużo czasu, dlatego warto zadbać o do, by spędzać go w jak najlepszych warunkach. Wysoką jakość wypoczynku zapewnią Ci oferowane w naszym sklepie internetowym materace piankowe.

Materace klasyczne

Proponujemy wyroby wykonane z różnych rodzajów pianek: poliuretanowej, termoelastycznej oraz lateksowej. Ta pierwsza, najtańsza, gwarantuje dobrą cyrkulację powietrz. Jest elastyczna, a jednocześnie na tyle twarda, by zapewniać podparcie dla kręgosłupa, a tym samym gwarantować komfortowy wypoczynek. Wersja termoelastyczna, jak sama nazwa wskazuje, reagując na ciepło ciała wytwarzanego w czasie snu idealnie dopasowuje się do krzywizn anatomicznych śpiącej osoby. Tu również, dzięki systemowi mikroskopijnych otworków, zachowana jest doskonała wentylacja. Pianka lateksowa to najlepszy wybór dla alergików, gdyż kauczuk, z którego jest ona produkowana, posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne. Oferowane przez nas materace posiadają różne stopnie twardości i są dostępne w wielu rozmiarach - możemy zapewnić, że w bogatej ofercie bez problemu znajdziesz model odpowiadający Twoim potrzebom.

Modele nawierzchniowe

Te materace piankowe mają za zadanie pełnić rolę nakładki zwiększającej komfort snu. Mogą dodatkowo zmiękczać lub utwardzać nawierzchnię, na której zwykle śpisz, np. wersalkę czy łóżko, niektóre z modeli posiadają ponadto właściwości rehabilitacyjne i ortopedyczne. W asortymencie dostępnych jest kilka rodzajów tych akcesoriów - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Aktywne filtry