Duże narożniki rozkładane z funkcją spania

Duże, pełne przestrzeni mieszkanie stanowi marzenie całkiem sporej ilości osób. Niestety, wyłącznie nielicznych stać na zakup apartamentu czy też własnego domu. W związku z powyższym zdecydowana większość ludzi musi zadowolić się mniejszym metrażem. Nierzadko więc zdarza się, że jedno pomieszczenie wykorzystywane jest na dwa sposoby. Przykładowo salon w ciągu dnia jest pokojem gościnnym, natomiast w nocy zamienia się w sypialnię. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się zarówno w przypadku większych rodzin, jak i osób mieszkających w tak zwanych kawalerkach. Naturalnie opisana powyżej sytuacja wymaga wyposażenia się w równie uniwersalny mebel. Jaki konkretnie?

Najbardziej polecanym wyborem będą rzecz jasna narożniki z funkcją spania. Na stronach naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór tego rodzaju sprzętów. Co zatem – konkretnie – posiadamy w swojej ofercie?

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy między innymi narożniki z funkcją spania z serii Porto. Seria składa się z trzech modeli – każdy z nich odpowiada nieco innym potrzebom użytkowników. Do wyboru mamy zatem wersję małą, dużą oraz wyposażoną w dwa otomany. Wszystkie modele zaprojektowane zostały w stylu skandynawskim. Każdy z nich posiada użytecznym pojemnik, który może być wykorzystywany do przechowywania pościeli. Meble posiadają grube poduszki, które zapewnią odpowiednie podparcie pleców oraz pikowane oparcie, które umożliwia lepszą wentylację.

Innym, równie godnym polecenia narożnikiem z funkcją spania jest model Maxwell. Mebel posiada grube poduszki wypełnione odpowiednio wyprofilowaną pianką wysoko – elastyczną, oddzielne poduszki na siedzisko oraz wygodne podłokietniki. Na uwagę zasługuje również jego niecodzienny, niezwykle oryginalny kształt. Ten elegancki, stylowy mebel stanie się prawdziwą ozdobą dosłownie każdego wnętrza.

Szukasz narożnika z funkcją spania typu „U”? W takim razie sięgnij po model Koraj. Koraj to piękny, pikowany mebel w stylu skandynawskim. Podobnie jak przednio opisane modele on również został wyposażony w pojemnik do przechowywania pościeli oraz – dodatkowo – możliwość regulowania oparcia.

Aktywne filtry