Nowe meble

Nowe meble

Materace sprężynowe, kieszeniowe i bonellowe do łóżka

Jednymi z najpopularniejszych na polskim rynku materacy są te sprężynowe. W MebleWypoczynkowe.pl dobrze o tym wiemy, dlatego też przygotowaliśmy szeroką ich ofertę. Jesteśmy przekonani, że w bogatym asortymencie każdy klient znajdzie model, który zapewni mu najwyższy komfort wypoczynku.

Materace kieszeniowe

To najnowocześniejsze wersje o specjalistycznej konstrukcji zbudowanej ze sprężyn umieszczonych w osobnych, materiałowych kieszonkach - stąd nazwa. Dzięki takiemu rozwiązaniu formatki pracują niezależnie i nie przenoszą drgań, a zatem nieodczuwalne są np. ruchy partnera śpiącego obok. Materace sprężynowe kieszeniowe dają też bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa, co zwiększa komfort wypoczynku. W naszej ofercie dostępne są 7-strefowe modele o standardowych wymiarach z wypełnieniem z pianki poliuretanowej, kokosem lub owczą wełną. Wszystkie prezentowane na stronie akcesoria mają antyalergiczny pokrowiec.

Modele bonellowe

To tańsza, co nie znaczy, że gorsza propozycja, różnica tkwi w konstrukcji. Składa się ona ze sprężyn klepsydrowych połączonych ze sobą za pomocą druta. Konstrukcja bonellowa powoduje, że każdy ruch przenosi się na całą powierzchnię materaca - właśnie dlatego tego typu produkty są polecane do łóżek pojedynczych. W naszym asortymencie proponujemy akcesoria z formatkami owiniętymi elastyczną, dobrze dopasowującą się do kształtu ciała pianką poliuretanową ComfortBase - warto podkreślić, że jest to materiał antyalergiczny. Proponujemy również modele z wkładem kokosowym, który zwiększa twardość i gwarantuje lepszą cyrkulację powietrza.

Aktywne filtry