Nowe meble

Nowe meble

Komfortowe materace nawierzchniowe do łóżka w sypialni

To, jak śpimy, zależy w dużej mierze od jakości materaca. Aby zapewnić sobie komfortowy wypoczynek, dobrze jest postawić na profesjonale produkty od renomowanych firm, które mają doświadczenie w tym, co robią. Takie akcesoria do sypialni znajdują się w naszej ofercie, serdecznie zapraszamy na zakupy!

Modele sprężynowe

Materace do sypialni sprężynowe to tradycyjne wyroby, które są z nami od wielu lat. Ich cechą szczególną jest duża odporność na odkształcenia, bardzo dobra cyrkulacja powietrza oraz elastyczność powierzchni. W naszym sklepie kupisz zarówno modele bonellowe, jak i kieszeniowe. Te pierwsze są wykorzystywane szczególnie w sypialniach dziecięcych i młodzieżowych Składają się z pojedynczych sprężyn połączonych ze sobą drutem i powodujących rozłożenie ciężaru ciała na całą powierzchnię. Wersje kieszeniowe mają z kolei sprężyny umieszczone w woreczkach z tkaniny, dzięki czemu pracują one niezależnie od siebie – ten rodzaj polecany jest w przypadku łóżek małżeńskich. Oferujemy wersje klasyczne, z wypełnieniem z pianki poliuretanowej, jak i te z owczą wełną czy matą kokosową.

Materace do sypialni piankowe

To druga z propozycji, jaką znajdziesz w MebleWypoczynkowe.pl. Oferujemy modele z wypełnieniem z pianki lateksowej, poliuretanowej, termoelastycznej i memory z 7 strefami twardości. Niekwestionowaną ich zaletą jest to, że precyzyjnie dopasowują się do kształtu ciała śpiącej osoby gwarantując wypoczynek na wysokim poziomie. Warto podkreślić, że pianka zapewnia również doskonałą cyrkulację powietrza, gdyż posiada w sobie niewielkie kanaliki wentylacyjne. Proponujemy materace klasyczne, jak i te z wkładem żelowym czy z kokosa.

Aktywne filtry