Narożniki modułowe tapicerowane z funkcją spania

Salon to miejsce, w którym spędzamy dużą część czasu każdego dnia. To tu odpoczywamy, bawimy się z dziećmi i zwierzakami, rozmawiamy z pozostałymi członkami rodziny, przyjmujemy gości. By wszystkie te czynności móc odbywać w sposób komfortowy, warto mieć na wyposażeniu wygodne meble. W tej kategorii prezentujemy naszą nowość - narożniki modułowe.

Narożniki modułowe - czyli jakie?

Tego typu meble powstały z myślą o najbardziej wymagających klientach pragnących, by zakupiony produkt był wielofunkcyjny. Jak sama nazwa wskazuje narożniki tego typu składają się z kilku pojedynczych elementów zwanych modułami, których ostateczny wygląd, a także ustawienie można samodzielnie konfigurować (tu trzeba wspomnieć o specjalnym, sprytnie ukrytym i niewidocznym na co dzień systemie mocowania, krokodylkach, które pozwalają w prosty sposób połączyć poszczególne części). Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet małe, wąskie czy z jakichkolwiek innych powodów trudne do aranżacji wnętrze można komfortowo umeblować nie tracąc przy tym na walorach estetycznych. Dodatkowym plusem tych wyrobów jest to, że zapewniają naprawdę dużą przestrzeń wypoczynkową.

Propozycje, których poszukujesz

W naszej ofercie dostępne są różne narożniki modułowe w wersji prawo- lub lewostronnej. Proponujemy meble o uniwersalnej stylistyce doskonale pasującej tak do wnętrz nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Każdy produkt zamawiany w naszej fabryce można dopasować do swoich potrzeb: klient ma możliwość wyboru rodzaju tkanin tapicerskich, jakie zastosujemy do obicia, a także koloru nóżek. Oferujemy narożniki składające się z 3, 4 lub 5 pojedynczych elementów, które można połączyć razem tworząc naprawdę potężny zestaw wypoczynkowy zdolny pomieścić całą rodzinę lub też w razie potrzeby usunąć jeden z modułów i zaoszczędzić w ten sposób sporo miejsca. Do produkcji naszych mebli wykorzystaliśmy wysokiej jakości komponenty. Stelaż posiada solidne sprężyny faliste gwarantujące lepszą amortyzację i długą żywotność podzespołów, poduszki mają natomiast miękkie wypełnienie zapewniające najwyższy komfort użytkowania. Zapoznaj się z ofertą i stwórz z nami przestrzeń wypoczynkową wyposażaną na miarę Twoich potrzeb!

Aktywne filtry