Nowe meble

Nowe meble

Materace do łóżek kontynentalnych z pianką memory

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują materace kontynentalne wyposażone w antyalergiczny pokrowiec. Wykonane zostały z najlepszych gatunkowo materiałów, przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań. Powstały z pianki termoplastycznej i poliuretanowej, owaty, podkładu filcowego oraz formatki kieszeniowej i bonell. Doskonałą stabilność konstrukcji gwarantuje solidny stelaż wykonany z drewna sosnowego oraz nóżki ze sklejki bukowej. Oferujemy modele w wielu różnych rozmiarach dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów. Służymy fachowym doradztwem w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Materace kontynentalne w sklepie meblewypoczynkowe.pl 

Chcesz zadbać o zdrowy i spokojny sen? Potrzebujesz komfortowego wypoczynku po całym dniu? Doskonale się składa! Nasze materace kontynentalne pozwolą Ci się odprężyć i zregenerować siły. Wyróżniają się optymalną miękkością - środkowa część ma aż 7 wydzielonych stref twardości. Stanowią znakomity wybór dla osób o wadze do 60 kg, jak również cięższych użytkowników, którzy preferują miękką powierzchnię spania. Antyalergiczny pokrowiec możesz z łatwością ściągnąć dzięki zamkowi błyskawicznemu i samodzielnie wyprać.  

Oferujemy modele o właściwościach ortopedycznych, które spełnią oczekiwania nawet naszych najbardziej wymagających klientów. Sprężyny kieszeniowe i bonell gwarantują wysoki komfort snu. Z pianką Memory Altea tworzą duet idealny. W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Aktywne filtry