Angielski Fotel Obrotowy Swievel Casablanca

swivel

Fotel obrotowy Swivel zapewni ci relaks nieporównywalnie lepszy niż w typowych fotelach. A dzięki świetnemu wyglądowi wpasuje się w wystrój twojego mieszkania.

1 075,00 zł
Brutto

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy i płatności

 

Zasady zwrotu

 

Zasady reklamacji

Fotel obrotowy Swivel zapewni ci relaks nieporównywalnie lepszy niż w typowych fotelach. A dzięki świetnemu wyglądowi wpasuje się w wystrój twojego mieszkania.

Najważniejsze cechy fotela:

Wygodniejsze Oparcie

Poduszka na oparciu wykonana została z najwyższej jakości wypełnienia. Jej grubość została tak dobrana aby zapewnić jak najwygodniejsze oparcie dla twoich pleców. Aby jak najbardziej zmaksymalizować twoje zadowolenie.

Oddzielna Poduszka na Siedzisko

Oddzielna poduszka na siedzisko wykonane z najwyższej jakości wypełnienia. Optymalnie dostosowana grubość zapewnia lepszy komfort i trwałość niż w zwykłych fotelach.

3x Lepszy Stelaż

Dzięki zastosowaniu bardzo wytrzymałych sprężyn falistych możesz cieszyć się jeszcze lepszą amortyzacją zwiększającą przyjemność z użytkowania oraz wydłużoną żywotnością fotela na długie lata.

Fotel posiada możliwość obracania go o 360 stopni wokół własnej osi. Czyni to z niego wyjątkowe miejsce wypoczynku. Będzie stanowił unikatowy element każdego mieszkania!

200% Więcej miękkiego wypełnienia

Dla twojego wygody w szerokich podłokietnikach zastosowaliśmy grubszą warstwę pianki wysoko-elastycznej aby jeszcze bardziej zadbać o twój komfort wypoczynku.

Dopasuj kolor mebla do swoich potrzeb

UWAGA! - Pamiętaj aby podczas wyboru formy dostawy w wiadomości podać wybrany kolor tkaniny.

Dostępne materiały znajdziesz w zakładce Tkaniny.- odcienie szarości

- odcienie niebieskiego

- odcienie brązowego

- odcienie zieleni

swivel

Właściwości produktu

Szerokość mebla
106
Głebokość mebla
100
Wysokość mebla
95
Szerokość siedziska
69
Głębokość siedziska
54
Wysokość siedziska
46
Materiał
Tkanina

-

Może ci się spodobać również