Materac bonellowy z kokosem Artemida

mat_artemida

Materac bonellowy z kokosem Artemida z wkładem o grubości 18 cm

Wymiary materaca
Pokrowiec
569,00 zł
Brutto

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy i płatności

 

Zasady zwrotu

 

Zasady reklamacji

Artemida jest materacem zbudowanym ze sprężyn bonellowych w ilości 108 szt. na m2. Ze jednej strony materaca zastosowano matę kokosową lateksowaną o grubości 1 cm. Po obu stronach materaca została użyta wysokiej jakości pianka ComfortBase. Grubość całego wkładu materaca wynosi 18 cm.


Materac Artemida to model posiadający dwa stopnie twardości. Na stronie po której znajduje się mata kokosowa z pianką ComfordBase posiada twardość H3 i będzie najbardziej komfortowy dla osób o wadze powyżej 80 kg. Na stronie po której znajduje się wyłącznie pianka ComfortBase posiada zaś twardość H2 i jest przeznaczona dla osób o wadze powyżej 60kg.

Głównym elementem materaca jest formatka bonellowa. Sprężyny tego typu charakteryzują się elastycznością powierzchniową. Oznacza to, że siła oporu stawianego przez sprężyny zależy o siły nacisku. Ma to szczególne znaczenie dla osób o większej masie ciała ponieważ sprężyny nie zapadają się. Drugim istotnym elementem jest naturalny kokos, który utwardza materac oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Dodatkową zaletą włókien kokosi jest duża trwałość, która zabezpiecza i utrwala wkład materaca. Wszystkie komponenty użyte w materacu posiadają właściwości i antyalergiczne.

Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta na wkład sprężynowy.

mat_artemida

Właściwości produktu

Właściwości
Pokrowiec z zamkiem błyskawicznym
Właściwości
Antyalergiczny
Właściwości
H2- średnio twardy (dla osób o wadze średnio 60kg-80kg)
Właściwości
Obustronny
Skład
Pianka ComfortBase
Skład
Owata
Skład
Formatka bonell
Skład
Podkład filcowy
Grubość wkładu materaca
18 cm

-