Materac pocket z owczą wełną Zefir

mat_zefir

Materac pocket z owczą wełną Zefir z wkładem o grubości 17 cm

Wymiary materaca
Pokrowiec
719,00 zł
Brutto

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy i płatności

 

Zasady zwrotu

 

Zasady reklamacji

Materac Zefir posiada właściwości ortopedyczne i w szczególności polecany jest dla osób, u których występują problemy z kręgosłupem. Sprężyny kieszeniowe 7 stref sprawiają że ten model jest idealnym wyborem dla par. Nie przenoszą one drgań ani ruchów osoby śpiącej obok. Wszystkie komponenty użyte w materacu posiadają właściwości antyalergiczne, więc materac jest odpowiedni dla alergików.

Dzięki zastosowaniu w materacu owczej wełny słynnej ze swoich właściwości leczniczych i rehabilitacyjnych jest polecany osobom ze schorzeniami kręgosłupa i narządów ruchu. Cierpiącym na reumatyzm oraz choroby układu krążenia. Wkładka z wełny owczej wykazuje również właściwości antyalergiczne.

Materac posiada 7 stref twardości, które zapewniają idealne podparcie dostosowane do każdego odcinka ciała.

W skład materaca Posejdon wchodzą sprężyny kieszeniowe oraz pianka ComfortBase (poliuretanowa) z owczą welną. W swojej strukturze posiada aż ok. 272 sprężyny na metr kwadratowy z zastosowaniem 7 stref twardości. Dzięki temu doskonale dopasowuje się do sylwetki. Z obu stron zastosowano piankę ComfortBase. Grubość wkładu materaca wynosi 17 cm.Materac Zefir jest to model średnio twardy (H2) z pianką ComfortBase, dodatkowo z jednej strony została zastosowana owcza wełna o grubości 0,5cm. Model będzie najbardziej komfortowy dla osób ważących w przedziale 60-80kg.Do modeli kieszeniowych szczególnie polecamy specjalne stelaże bez regulacji, których prześwit listew nie przekracza 5 cm.

Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją producenta na wkład sprężynowy.

mat_zefir

Właściwości produktu

Właściwości
Pokrowiec z zamkiem błyskawicznym
Właściwości
Antyalergiczny
Właściwości
H2- średnio twardy (dla osób o wadze średnio 60kg-80kg)
Właściwości
Obustronny
Właściwości
7 stref twardości
Właściwości
Właściwości ortopedyczne
Skład
Pianka ComfortBase
Skład
Owata
Skład
Sprężyny kieszeniowe
Skład
Podkład filcowy
Skład
Owcza wełna
Grubość wkładu materaca
17 cm

-