Materac pocket z kokosem obustronnym Tytan

mat_tytan

Materac pocket z kokosem obustronnym Tytan z wkładem o grubości 18 cm

Wymiary materaca
Pokrowiec
779,00 zł
Brutto

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy i płatności

 

Zasady zwrotu

 

Zasady reklamacji

Materac Tytan to model twardy, po który chętnie sięgają pary oraz osoby lubiące spać na twardej powierzchni. Dzięki formatce kieszeniowej 7 stref nie odczuwamy ruchów drugiej osoby na materacu. Kokos lateksowany, który został umieszczony po obu stronach sprawia, że materac jest wyjątkowo wytrzymały i trwały. Kokos lateksowany jest naturalnym komponentem, który odprowadza wilgoć z materaca i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Zarówno pianka ComfortBase (poliuretanowa) jak i kokos lateksowany to materiały o właściwościach antyalergicznych, dzięki czemu materac polecany jest dla alergików.

Dzięki podziałowi na 7 stref twardości materac idealnie dopasowuje się do naturalnego kształtu ciała oraz zapewnia wymagane oparcie dla kręgosłupa.

Tytan jest zbudowany z połączenia sprężyn kieszeniowych (272 szt. na metr kwadratowy), wysokiej jakości pianki ComfortBase oraz warstwy lateksowanego kokosu umieszczonego po obu stronach materaca. Każda sprężyna została zapakowana w osobną kieszonkę materiałową, dzięki czemu materac ma wysoką elastyczność punktową. Dodatkowo wkład sprężynowy został podzielony na 7 stref twardości, dzięki czemu każda strefa idealnie podpiera poszczególne odcinki ciała.

Tytan posiada twardość H3 po obu stronach materaca. Kokos lateksowany, który został umieszczony po obu stronach materaca usztywnia go oraz utwardza powierzchnię spania. Model Tytan jest wybierany najczęściej przez osoby ważące powyżej 80kg. Dzięki dwustronnemu zastosowaniu tych samych warstw materac można użytkować z dwóch stron, co wydłuża jego żywotność. 

 
Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta na wkład sprężynowy.

Materace pocket należy używać wraz ze stelażem, którego prześwit między listwami nie jest większy niż 5 cm.

mat_tytan

Właściwości produktu

Właściwości
Pokrowiec z zamkiem błyskawicznym
Właściwości
Antyalergiczny
Właściwości
H3- twardy (dla osób o wadze średnio 60kg-80kg)
Właściwości
Obustronny
Właściwości
7 stref twardości
Właściwości
Antygrzybiczny
Właściwości
H3- twardy (dla osób o wadze powyżej 80kg)
Skład
Pianka ComfortBase
Skład
Owata
Skład
Sprężyny kieszeniowe
Skład
Podkład filcowy
Skład
Mata kokosowa
Grubość wkładu materaca
18 cm

-