Materac kontynentalny z pianką memory Altea

mat_altea

Materac kontynentalny z pianką memory Altea o wysokości 53 cm

Wymiary materaca
Pokrowiec
2 100,00 zł
Brutto

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy i płatności

 

Zasady zwrotu

 

Zasady reklamacji

da w sobie materac bonellowy, kieszeniowy oraz nakładki z pianki PerfectSuite (VISCO/memory) Materac bonellowy posiada 108 szt sprężyn na m2, kolejny materac kieszeniowy posiada natomiast 272 szt. sprężyn na m2. Całość dopełnia nakładka z pianki PerfectSuite (VISCO/memory) o grubości 5 cm. Środkowy materac ma wydzielonych 7 stref twardości. Altea jest wyposażony w klasyczny stelaż z drewna sosnowego z możliwością przykręcenia nóżek o wysokości 10 cm. Łączna wysokość materaca wraz z nóżkami wynosi ok 53 cm.

Materac ten posiada twardość H1 (miękki) Najbardziej komfortowy będzie dla użytkowników o wadze do 60 kg lub osób cięższych, które lubią miękką powierzchnię spania.

Materace w naszym sklepie sprzedajemy razem z antyalergicznym pokrowcem - jego cena jest wliczona w koszt zamówienia. Ponadto pokrowiec z materaca nawierzchniowego oraz kieszeniowego można z łatwością ściągnąć i samodzielnie wyprać. W przypadku dolnego materaca bonellowego nie ma takiej możliwości, gdyż na stałe jest przymocowany do stelaża.

Materace kontynentalne produkujemy w jednym pokrowcu - dormia. Zdejmowanie pokrowca jest ułatwione, ponieważ ma on wbudowany zamek błyskawiczny.

 

mat_altea

Właściwości produktu

Właściwości
Pokrowiec z zamkiem błyskawicznym
Właściwości
Antyalergiczny
Właściwości
H1- miękki (dla osób o wadze średnio 60kg-80kg)
Właściwości
Stelaż bez regulacji twardości
Właściwości
Antygrzybiczny
Właściwości
Właściwości ortopedyczne
Skład
Pianka ComfortBase
Skład
Owata
Skład
Sprężyny kieszeniowe
Skład
Sprężyny bonellowe
Skład
Pianka termoelastyczna
Skład
Drewno sosnowe
Grubość wkładu materaca
53 cm

-