Tradycyjna Kanapa New York 2 Osobowa

new_york_2

Kanapa 2 osobowa New York w świetnym stylu! Jeśli potrzebujesz kanapy o dobrym wyglądzie, która zmieści się w Twoim mieszkaniu, zapewni Tobie i Twojej rodzinie miejsce do spędzania wspólnie czasu, oraz będzie idealna do przyjmowania gości to ta kanapa jest zaprojektowana właśnie dla Ciebie!

1 272,00 zł
Brutto

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy i płatności

 

Zasady zwrotu

 

Zasady reklamacji

Kanapa 2 osobowa New York w świetnym stylu!


Jeśli potrzebujesz kanapy o dobrym wyglądzie, która zmieści się w Twoim mieszkaniu, zapewni Tobie i Twojej rodzinie miejsce do spędzania wspólnie czasu, oraz będzie idealna do przyjmowania gości to ta kanapa jest zaprojektowana właśnie dla Ciebie!

Cechy kanapy New York


Wygodniejsze oparcieTwoje plecy na to zasługują. Bardzo dobrze wyprofilowana pianka wysoko-elastyczna występująca w grubych poduszkach jest po to aby zapewnić Twoim plecom najwyższy komfort


Oddzielne poduszki na siedzisko

Oddzielne poduszki na siedzisko wykonane z najwyższej jakości wypełnienia. Optymalnie dostosowana grubość zapewnia lepszy komfort niż w typowych kanapach.

PodłokietnikPodłokietnik kanapy zapewnia idealne podparcie dla twojej ręki podczas wieczornych seansów filmowych po ciężkim dniu.


Ozdobna lamówka


Elegancka lamówka w kolorze mebla ciągnąca się przez całą jego szerokość dodaje stylu i wyróżnia sofę na tle innych tradycyjnych kanap tego typu

Dopasuj kolor mebla do swoich potrzeb

UWAGA! - Pamiętaj aby podczas wyboru formy dostawy w wiadomości podać wybrany kolor tkaniny.

Dostępne materiały znajdziesz w zakładce Tkaniny.new_york_2

Właściwości produktu

Szerokość mebla
174
Głebokość mebla
97
Wysokość mebla
95
Materiał
Tkanina

-

Może ci się spodobać również